Porečke ritmičke gimnastičarke odlično nastupile na međunarodnom Aura Cup-u u Zagrebu

Gresa Ramadani (1)
02.04.2019. 20:42; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičke gimnastičarke odlično nastupile na međunarodnom Aura Cup-u u Zagrebu

Od petka do nedjelje u Zagrebu u sportskoj dvorani Arena je održan 4. Aura cup u ritmičkoj gimnastici na kojem je sudjelovalo oko 270 gimnastičarki iz 18 zemalja (Argentine, Austrije, BiH, Bugarske, Crne Gore, Indije, Italije, Kanade, Litve,  Moldavije, Nizozemske, Norveške, Rusije, Slovenije, Srbije,  Španjolske, Ukrajine i Hrvatske).
Najuspješnija Porečanka na natjecanju bila je Gresa Ramadani koja je u kategoriji kadetkinja osvojila 1. mjesto u vježbi sa čunjevima, te 5. mjesto u vježbi sa obručem, te u višeboju došla druga.
U kategoriji mlađih kadetkinja Mia Tubaković je osvojila također odlično 4. mjesto, dok je najmlađa Umma Ramadani u mini kategoriji osvojila 23. mjesto.

Djevojčice su imale čast  upoznati se i slikati sa olimpijskom prvakinjom Ruskinjom Margaritom Mamun, te osvajačicom srebra na SP Talijankom Alexandrom Agiurgiuculese.