IMG_3247
22.12.2015. 01:06; ; Početna / Slider / Porečke ritmičarke sa medaljama iz Torina – pozdravite ih večeras u 18 sati u Žatici !

U petak su gimnastičarke kluba ritmičko sportske gimnastike Poreč otputovale u Torino gdje se održavao međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici “Stelle di Natale”. U dva dana natjecalo se oko 200 gimastičarki iz 13 država: Cipra, Egipta, Francuske, Italije,Izraela, Litve, Monte Carla, Njemačke, Rumunjske, Rusije, Švicarske,  Ukrajine, i Hrvatske.

U “B” programu nastupile su 4 porečke gimnastičarke. U kategoriji kadetkinja Emily Knapić osvojila je srebrnu medalju u vježbi sa loptom.
U kategoriji predjuniorki nastupile su Eva Fiškuš i Nola Božić.
Eva je osvojila 4. mjesto u vježbi sa loptom, a Nola Božić 7. mjesto u vježbi sa obručem.

Juniorka Lara Knapić osvojila je 3. mjesto u vježbi sa obručem, te 5. mjesto u vježbi sa loptom.

U “A” programu natjecala se seniorka Laura Božić, te je osvojila 2. mjesto u vježbi sa obručem, i 3. mjesto u vježbi sa čunjevima.

Ritmičarke su ovim uspješnim turnirom završile natjecateljsku sezonu za ovu godinu, a u utorak 22.12.2015. u 18.00 sati u Žatici će se predstaviti domaćoj publici na tradicionalnoj Božićnoj priredbi kluba.