Porečke ritmičarke odlične na međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici u Beogradu

img_4463
18.11.2016. 09:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičarke odlične na međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici u Beogradu

U nedjelju je u Beogradu održan međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici “Trofej Beograda” na kojem se natjecalo oko 150 gimnastičarki iz 9 država (BiH, Crna Gore, Njemačke, Poljske, Rumunjske, Slovačke, Slovenije, Srbije i Hrvatske).
U prijepodnevnim satima nastupile su mlađe kategorije gdje je nastupila i naša najmlađa takmičarka Gresa Ramadani kojoj je ovo bio prvi put da se takmiči na nekom velikom turniru i osvojila je osvojila je 6. mjesto.
Gresa je nova nada kluba i njezin napredak je vidljiv sa svakim natjecanjem.
U popodnevnim satima su se natjecale starije kategorije, pa je u kategoriji juniorki nastupila Nola Božić i osvojila 14. mjesto u vježbi sa obručem, te 20. mjesto u vježbi sa loptom.
Seniorka Laura Božić bila je najuspješnija  i u višeboju je osvojila 2. mjesto, dok je u vježbi sa loptom, te vježbi sa čunjevima osvojila 3. mjesta.

Gimnastičarke nastavljaju sa aktivnim radom jer ih već početkom prosinca čeka natjecanje u Bratislavi.