Porečani porazom otvorili proljetni dio sezone JADRAN – MAKSIMIR 1:2 (0:2)

11.03.2018. 10:41; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani porazom otvorili proljetni dio sezone JADRAN – MAKSIMIR 1:2 (0:2)
12244742_983961454997505_5084749949822591992_o

Otvaranje utakmice kakvom se nisu nadali nogometaši Jadrana. Zarana su gosti došli u vodstvo, već u sedmoj minuti nakon loše reakcije domaće obrane Nakić je pospremio loptu u mrežu Milocanija.

Nisu se od tog šoka domaćini uspjeli oporaviti, a da nesreća nikad ne dolazi sama pobrinuo se duet Vlizlo – Nakić, nakon što je prvome veliku šansu obranio golman Maksimira Spudić, drugi je minutu nakon toga, tik prije odlaska na odmor zabio za 2:0.

Igra domaćina nije bila na nivou na kojeg su naviknuli svoje gledatelje, pokušavali su domaćini pošto-poto stići do pogotka i uspjeli su u 56. minuti kada je David Dujanić smanjio vodstvo na 2:1, no do kraja su iskusni gosti znalački održali rezultat koji im je omogućio sva tri boda.

Kako cilj ne bira sredstva tako se ni gostujući nogometaši pred kraj utakmice nisu libili raditi prekršaje i zadržavati igru, što ih je na kraju koštalo i čak pet sakupljenih žutih kartona, no svoj su cilj ostvarili.