12.05.2019. 00:35; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani odigrali jednu od najboljih utakmica u sezoni i uvjerljivo slavili – DUGO SELO – JADRAN 0:3 (0:3)
Vedran-Radman

Jadran je jučer u Dugom Selu odigrao jednu od najboljih utakmica ove (polu)sezone, pogotovo prvih 45 minuta gdje su uz osjetnu dominaciju u potpunosti s terena “obrisali” domaću momčad.

Prije svega, treba reći da u “moru” provjerenih igrača koje Jadran ima često se zaboravlja na kvalitetne mlade igrače. Vedran Radman danas je pokazao da i on može odlučiti trećeligaški dvoboj.

Naime, jučer je u 27. minuti osvojio jednu loptu na rubu šesnaesterca, a onda se oslobodio na šut i ljevicom pogodio za 0:1. Samo dvije minute kasnije idealno između dva braniča šalje loptu za brzonogog Roberta Vlizla koji povisuje na 0:2.

Treći i posljednji pogodak na utakmici zabio je Emanuel Valenta, na asistenciju Gorana Tomića koji je upisao i jednu obranu tom igraču, u drugom dijelu kad ga je lopta pogodila na gol-liniji. Osim toga, Valenta je promašio još jednu “mrtvu” šansu u prvom, dok je to isto Vlizlo napravio u drugom. Sve u svemu, Dugo Selo je dobro prošlo…

DUGO SELO – Gradski stadion – Gledatelja: 150
TREĆA HNL ZAPAD – 33. KOLO – SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) – POMOĆNI SUCI: Nenad Pjevac (Delnice) i Matija Kukurić (Sisak) – DELEGAT: Josip Stipković (Zagreb) – ČETVRTI SUDAC: Davor Ješić (Sisak)

DUGO SELO – JADRAN 0:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Radman 27′, 0:2 Radman 29′, 0:3 Valenta 31′

Žuti kartoni: Benković (Dugo Selo) Sumić (Jadran)

DUGO SELO: Bagarić, Salatović (46. Lepotinec), Filipović, Pekčec, Ivančić, Benković, Mikulić, Pavlić (82. Zelić), Galić (65. Međugorac), Frigan, Stjepanović.
Trener: Damir Biškup

JADRAN: Pavlić, Leko (84. Tikas), Ilić, Radman, Tomić, Vlizlo, Sumić (73. Dujanić), Videkić, Banić (67. Šegon), Valenta, Romić.
Trener: Danijel Jumić