1.maj

Porečani dominirali 45 minuta, ali kod Dubrave i to zna biti premalo – DUBRAVA – POREČ 30:28 (14:16)

75424798_2757625164289951_8274806429106307072_o
08.12.2019. 01:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani dominirali 45 minuta, ali kod Dubrave i to zna biti premalo – DUBRAVA – POREČ 30:28 (14:16)

Ostati će žal nakon današnje utakmice Dubrave i Poreča. Naime, gosti su imali utakmicu „pod kontrolom“ punih 45 minuta, u to vrijeme i osjetno vodili, ali je Dubrava preokretom stigla do punog plijena.

U 16. Mataija zabija za 6:9, a u 29. Moslavac pogađa za 11:16. Ipak, Dubravaši preko Turčića i Babića stižu na podnošljivih 14:16 prije predaha. Nastavak je donio poravnanje na 17:17, ali i novi „bijeg“ Porečana.

Vodili su Đankovićevi momci osjetno do 43. minute kad je Mataija pogodio za posljednjih +3 gostiju. Nakon toga slijedi poravnanje u 47. kad Ivanković zabija za 24:24, a od tog trenutka sve je do kraja pripalo furioznom domaćinu.

Njih je predvodio Nikola Grahovac s pet pogodaka i samo jednom promašajem, kakav je učinak imao i Filip Vučelić. Kod gostiju Božo Subotić upisao deset obrana (25%), a najraspoloženiji kod Porečana bili su Filip Perić sa šest pogodaka i bez promašaja te Mataija s istim učinkom, ali s dva promašaja.