Poreč očekivano siguran na svom parketu: RK Poreč-RK Buzet 27:23 (15:11)

29.11.2015. 09:59; ; Početna / Sport i rekreacija / Poreč očekivano siguran na svom parketu: RK Poreč-RK Buzet 27:23 (15:11)
2015-11-29_09h57_24

Očekivano, rukometaši Poreča slavili su na domaćem parketu protiv Buzeta. Gosti su „popustili“ sredinom prvog dijela, a kasnije više nisu uspjeli utakmicu učiniti neizvjesnom.

Posljednje poravnanje na utakmici dogodilo se vrlo rano, u 16. minuti kada je Galijot pogodio za 6:6. Nakon toga domaći u sljedeće četiri minute odlaze na +3, a u 28. minuti Rađaković pogađa za prvih +4 na utakmici za Poreč.

U nastavku se sve odvijalo prema planu Đankovića, trenera rukometaša koji su u 33. minuti imali 17:12 da bi gosti na krilima Galijota smanjili na 18:16 dvadeset minuta prije kraja. Ipak, u posljednjoj trećini „raspucao“ se Rađaković pa nije bilo preokreta.

Kod domaćih uvjerljivo najbolji upravo Matija Rađaković sa deset postignutih pogodaka, dok su kod gostiju jedini na visokoj razini bili Mario Galijot, sa 11 golova i Aleks Jović koji je obranio osam udaraca.