Poraz porečkih košarkaša u "Velom Joži"

15.03.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Poraz porečkih košarkaša u "Velom Joži"

KK "Poreč" – KK "Opatija" 73 : 108

( 17 : 22 ) ( 16 : 33 ) ( 20 : 31 ) ( 20 : 22 )

Osim početne četvrtine, ekipa porečkih košarkaša djelovala je kao "ispuhana" , bez kondicije i motivacije. No, utakmica je odlučena u drugoj četvrtini kada gosti iz Opatije rade 17 razlike i na poluvrijeme se odlazi pri rezultatu 33 : 55.
Porečki košarkaši i u drugom dijelu ne preuzimaju inicijativu, već pogađaju nakon grešaka protivnika. Posljednja četvrtina donosi malo žestine, domaći košarkaši igraju "oštriju" obranu, no to donosi samo egal u tom dijelu igre, a razlika ostaje i nakon zadnjeg zvuka sirene: – 35 koševa.

Poreč : Bezmalinović 12, Brkić 9, Prostran 6, Vlizlo 7, Krizman 20, Breznički 17, Puh 2, igrali su još Kljajić i Aleksić.