Poraz odbojkašica u Osijeku

25.11.2019. 08:52; ; Početna / Sport i rekreacija / Poraz odbojkašica u Osijeku
Vije10363-15148

Na gostovanju U Osijeku odbojkašice Poreča nisu uspjele ponoviti igru koju su prikazale prošle subote na parketu porečke Finide, čime su porazom zaključile prvi dio prvog dijela natjecanja Superlige. Poraz od 3:0 (17; 13; 26) nažalost samo je potvrdio da u ovogodišnjem natjecanju nema predvidljivih rezultata i da će se borba za plasman u prvom dijelu natjecanja voditi do zadnjeg prvenstvenog kola, što pokazuje prvenstvena tablica gdje ekipe od četvrtog do posljednjeg osmog mjesta dijele samo dva boda.

Loš ulazak u utakmicu porečkih odbojkašica imao je utjecaj na cijeli tijek utakmice, pošto su domaće igračice preuzele potpunu kontrolu nad igrom te su sigurno i bez problema završile prva dva seta. U trećem setu naše cure su konačno krenule, pokazale su da mogu, nažalost nisu iskoristile tri set lopte, što je na kraju rezultiralo gubitkom seta i utakmice.
Slijedeće kolo u subotu 30.11. Porečanke gostuju u Rijeci kod trenutno najbolje ekipe lige, nadamo se da će pružiti daleko bolju igru i možda iznenaditi trenutnog lidera prvenstva.
OK Poreč nastupio je u sastavu : Nina Boras, Yaasmeen Bedart-Ghani, Lea Banko, Mateja Vekić, Erika Momić, Larisa Pauletić, Ilaria Angelelli, Broke Morgan, Helena Plazinić, Rebecca Scoria.