Sv. Bernardo -s

Počela i sezona Cro Cup-a, državnog prvenstva u daljinskom plivanju

20.07.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Počela i sezona Cro Cup-a, državnog prvenstva u daljinskom plivanju

U nedjelju, 19.7.09, je u Novom Vinodolskom održana prva utrka za Cro Cup 2009, kojega je pokrovitelj Hrvatski savez daljnskog plivanja, a koji se broji kao Državno prvenstvo u daljinskom plivanju.
Na maratonu u Novom Vinodolskom nastupilo je 22 člana Kluba za daljinsko plivanje i sportsku rekreaciju Poreč koji su već na prvoj utrci pokazali gdje im je mjesto.

Svi su završili maraton u regularnom vremenu, i treba apsolutno sve pohvaliti na izvrsnim rezultatima.

Posebno treba reći da je Paula Klunić osvojila prvo mjesto apsolutno među ženama, Julija Kordić treće, a Nikolina Jedrejčić treće u svojoj kategoriji.
Izvrstan peti bio je i rekovalescent Erazmo Maršanić koji se još uvijek oporavlja od mononukleoze te će ovu sezonu maratona vjerojatno plivati sa rezervom.