Pobjede prve i druge ekipe Rukometnog kluba Poreč

1ekipa
07.05.2019. 01:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Pobjede prve i druge ekipe Rukometnog kluba Poreč

U subotu je prva ekipa RK Poreča gostovala u Umagu, gdje je odigrala utakmicu 7. kola Lige za prvaka i slavila rezultatom 24:30. Od početka utakmice Đankovičevi rukometaši nametnuli su svoj ritam igre, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 12:16 u korist Porečana. U nastavku utakmice Porečki rukometaši još malo pojačavaju ritam i susret sigurno privode kraju do konačnih 24:30.
Kod Porečana najprecizniji je bio Tim Thoss sa fantastičnih 10 pogodaka iz isto toliko šuteva.

1. kolo Lige za prvaka, dvorana Stella Maris Umag

MRK Umag – RK Poreč 24:30(12:16)

MRK Umag: Milas 1, Buvinić 2+1, Vukotić, Gavran, Maros, Horozović 1, Bošnjak 3, Ružić, Smiljčić 1, Severec 5, Milinković, Lekić, Matijević, Gorbunovs 3, Koler 2, Sinčić 3+2.

RK Poreč:Popović, Muranović, Sakić 3, Medved 3, Thoss 10, Štifanić, Pribetić 3, Perić 5, Ševo, Petrov , Filipović 2, Mišić, Rađaković 1+3, Karić, Čipraka.

Slijedeći susret RK Poreč igra protiv RK Nexe u Velom Jože 12.05.2019. u nedjelju s početkom u 17:00 sati.

Čestitke dečkima i treneru Dinku Đankoviću !

Ovim putem ekipa RK Poreča, na čelu sa upravom zahvaljuje se MRK Umagu na pozivu na zajedničku večeru, koju su na žalost morali odbiti zbog već prije dogovorene večere sa sponzorima.

Druga ekipa RK Poreča u subotu je na domaćem parketu Velog Jože odigrala utakmicu 21. kola 3. HRL zapad protiv ekipe RK Rudan Labin 2.

Mlada ekipa trenera Miroslava Mataije ušla je u susret kao da nema protivnika na suprotnoj strani, pa su već u prvom poluvremenu sakupili zavidnu prednost od 9 golova (20:11).

U drugom poluvremenu mladi porečani zabili su gol više nego u prvom, a na kraju susreta semafor je pokazivao visokih 41:26 za porečku drugu ekipu.

U porečkoj drugoj ekipi najprecizniji su bili Toni Vinković sa 7 pogodaka, Filip Šuman sa samo jednim manje, ali veseli i to da su se svi igrači koji su bili u igri upisali u listu strijelaca.