Pobjeda odbojkašica za kraj i novi početak…

30.01.2014. 11:29; ; Početna / Sport i rekreacija / Pobjeda odbojkašica za kraj i novi početak…
Vije325-1078

Kasno sinoć – utakmica je započela u 21 sat – odbojkašice Poreča odigrale su u Velikoj gorici svoju posljednju utakmicu prvog dijela sezone i zaključili je pobjedom 3:1 (19; -18; 21; 16)

U posljednjoj utakmici pred malobrojnom Velikogoričkom publikom ekipa Poreča nastupila je u sastavu Ivana Ćosić, Dea Rupčić, Karmen Brletić, Laura Miloš, Sanja Čizmić, Lena Burilo, Vedrana Jakšetić, Rene Sain, Ivana Sučić, Marina Novosel.

Bila je to utakmica bez ikakvog takmičarskog naboja, zbog toga je to bio samo malo jači trening i pokušaj vraćanja pojedinih igrčica u takmičarski ritam kao i provjera mogućnosti pojedinih igračica nako zamornog ritma utakmica i ozljeda. U prva tri seta Porečanke su pokazale samo u trenucima dio svoje prepoznatljive igre, dok su u posljednjem setu posložile sve kockice i pokazale većim dijelom seta svoju dobro poznatu igru u obrani i napadu.

Nastavak prve lige kreće već u nedjelju 02.02. u 18 sati utakmicom najvišeg naboja i važnosti, a u goste dolazi ekipa zagrebačke Mladosti najveći pretendent za naslov prvaka uz ekipu Porečkih odbojkašica.