Plus 29 koševa za porečke košarkaše

14.02.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Plus 29 koševa za porečke košarkaše

KK " Poreč " – KK " Rovinj " 96 : 67 ( 18:12, 29:16, 21:20, 28:19 )

U prvoj četvrtini porečani su pokazali da misle ozbiljno i da idu na pobjedu, igrali su čvrstu obranu i kombinirali u napadu, u drugoj četvrtini dodaju igri i brzinu, tako da gosti iz Rovinja tek u 7 minuti ovog dijela igre postižu prvi koš.
Početkom drugog poluvremena, spora porečka igra, kao da su se u svlačionici uspavali, previše pojedinačnih akcija, a gosti u prve 2 minute rade 8 : 3 u svoju korist. Porečani uzimaju igru ponovno pod kontrolu, no muče se.
U završnoj četvrtini porečani su ponovno budni i vraćaju se bržoj i kolektivnoj igri razlika se stalno povećava, da bi na kraju iznosila + 29 koševa.
Najefikasniji porečki strijelac bio je Mario Vlizlo sa 25 koševa, a slijede Breznički sa 22 koša, Krizman sa 14 i Bezmalinović sa 10 koševa.