NEWS
VALFRESCO DAN S
PL maraton S

“Petkom u pet” vodi djecu u čudesan svijet zanimanja

11.03.2025. 10:18; ; Početna / Obavijesti / “Petkom u pet” vodi djecu u čudesan svijet zanimanja
CUDESAN-SVIJET-ZANIMANJA-500pix

Ožujak je ove godine u našemu gradu u znaku poduzetništva, a tijekom manifestacije Mjesec poduzetništva u Poreču 2025., koju organizira Grad Poreč-Parenzo, različitim se aktivnostima, predavanjima i radionicama želi pomoći postojećim poduzetnicima, ali i onima koji to tek planiraju postati. I naša se je Knjižnica nanovo pridružila programu te ćemo naš „Petkom u pet“ pretvoriti u mali poduzetnički kutak za djecu u kojem ćemo zaviriti u svijet brojnih zanimanja. Upravo će nas ova naša pričaonica i radionica „Kad ja jednom budem…“ poučiti kako sva stečena znanja i mogućnosti koristiti da svoje želje i snove provedemo u djela.

Prve poduzetničke korake, kroz interaktivnu radionicu, zajedno ćemo učiniti u Odjelu za djecu i mlade Gradske knjižnice Poreč u petak, 14. ožujka 2025. godine u 17 sati.

Radionica je namijenjena djeci od šeste godine života, a zbog ograničenog broja polaznika, svoj je dolazak potrebno najaviti na broj telefona 434-196.

 

Gradska knjižnica Poreč