Pet medalja za mlade kuglačice porečke Istre

21.05.2018. 01:05; ; Početna / Sport i rekreacija / Pet medalja za mlade kuglačice porečke Istre
Vije6903-9441

Mlade nade ženskog kuglačkog klub Istre iz Poreča ove subote, 19.05. sudjelovale su na Pojedinačnom prvenstvu Kuglačke regije zapad (Ličko-Senjska, Karlovačka, Primorsko goranska i Istarska županija) koje se održalo u Otočcu, i vratile se u Poreč sa čak 5 osvojenih odličja.

Takmičenje se održalo u kategoriji mlađi podmladak, podmladak, kadeti i mlađi juniori.
Iz ŽKK Istre nastupilo je osam igračica u svim uzrasnim kategorijama.
U kategoriji mlađi podmladak nastupila je Nina Gašparini i osvojila srebrnu medalju.
Za podmladak nastupile su Natali Mesarić koja se okitila brončanom medaljom i Nina Spahić koja je osvojila drugo mjesto.
U kategoriji kadetkinja nastupile su Iva Bajrektarević i osvojila zlatnu medalju, a njezina kolegica Tina Nekić osvojila je srebrnu medalju.
Za mlađe juniorke nastupile su Barbara Buretić (5.mjesto), Sindy Jelenić (6. mjesto)i Hafiza Hasaković (7. mjesto).
Prva mjesta kod mlađih juniorki pripala su juniorskim reprezentativkama koje su zbog obaveza sudjelovanja na Svjetskom prvenstvu u Rumunjskoj igrale tri dana ranije.
Čestitamo svim igračicama na borbenosti i htijenju koje su pokazale u igri i na postignutim lijepim rezultatima