IRONMAN S-24

OŠ Finida osvojila zlato na Županijskom natjecanju u krosu!

463298420_1115022783959678_4713689330315492478_n
17.10.2024. 19:37; ; Početna / Sport i rekreacija / OŠ Finida osvojila zlato na Županijskom natjecanju u krosu!
Naši mladi atletičari pokazali su izvrsnu formu i osvojili brojne medalje na Županijskom natjecanju u krosu, održanom 16. listopada 2024. u Rovinju. Posebno se istaknuli dječaci 5. i 6. razreda koji su osvojili prvo mjesto i time si osigurali plasman na državnu razinu natjecanja!

U konkurenciji od 10 ekipa, učenici OŠ Finida natjecali su se u kategorijama djevojčica i dječaka 5. i 6. razreda te 7. i 8. razreda. Djevojčice 5. i 6. razreda osvojile su odlično treće mjesto, dok su u starijoj kategoriji djevojčice zauzele četvrto mjesto, a dječaci peto. Učenike su pripremali učitelji Martin Šuran i Marin Šafradin.

Ovim su rezultatima naši učenici dokazali izvrsnu fizičku spremu i sportski duh.
Čestitamo svima na postignutom uspjehu!

Kategorija natjecanja: KROS
Razina natjecanja: ŽUPANIJSKO
Datum održavanja: 16.10.2024.
Mjesto održavanja: ROVINJ
Ime mentora: Martin Šuran i Marin Šafradin

REZULTATI/OSVOJENA MJESTA: 1. mjesto i 3. mjesto za 5. i 6.razrede i 4. i 5. mjesto za 7. i 8. razrede
Dječaci 5. i 6. razredi: 1.mjesto
Natjecatelji: Urban Noel Banić, Matija Janko, Stefano Pištan i Niko Šker

Djevojčice 5. i 6. razredi: 3.mjesto
Natjecateljice: Eva Baturić, Chiara Novak, Mirna Popović i Eva Rušnjak

Dječaci 7. i 8. razredi: 5.mjesto
Natjecatelji: Arian Matić, Mateo Peternel, Filip Šarac i Lenny Šuran

Djevojčice 7. i 8. razredi: 4.mjesto
Natjecateljice: Leona Budinski, Emma Jurišević, Laura Kodrnja i Tara