Oliver Sumić iz drugog plana donio bod Porečanima, Milocani ga sačuvao

18.11.2017. 17:56; ; Početna / Sport i rekreacija / Oliver Sumić iz drugog plana donio bod Porečanima, Milocani ga sačuvao
porecni-slave

Sve u svemu, Porečani smiju biti zadovoljni danas ostvarenim. Vrbovec je snažna momčad, a u prvom dijelu Jadran je mogao riješiti pitanje pobjednika. No, na kraju je u drugom dijelu malo i strepio.

Krenulo je “zicerom” Davida Dujanića kojeg je idealno poslužio Marko Kepčija, ali Filip Jendriš sjajno brani 100%-tnu prigodu gostiju da bi domaćina “poljubila” sreća u vidu vratnice nakon udarca Matka Videkića.

Golovi su pali unutar tri minute. Najprije je nakon jedne “svijeće” u šesnaestercu sam ostao Pluščec i zabio za 1:0, da bi malo kasnije Oliver Sumić došao iz drugog plana i glavom u gol poslao centaršut Radmana.

U nastavku Vrbovec je imao više od igre, dvije zrele prigode koje je obranio Milocani, ali i vratnicu dok gosti, iako su parirali u polju, nisu uspjeli opasnije zaprijetiti domaćem golu pa imaju zašto biti zadovoljni i s bodom, iako je početak utakmice sugerirao drugačije.