Održano je Veteransko boćarsko prvenstvo Istre u trojkama

IMG_20190317_190224
19.03.2019. 22:14; ; Početna / Sport i rekreacija / Održano je Veteransko boćarsko prvenstvo Istre u trojkama

Aldo Hrvatin, Walter Ritoša i Anton Nino Belušić, boćari trećeligaša Umaga osvojili su ovogodišnji naslov veteranskih prvaka Istre u trojkama, na šestom županijskom prvenstvu glavnina kojeg je odigrana u porečkoj boćarskoj dvorani SRC Veli Jože, dok je za dio natjecanja po skupinama korištena i dvorana pazinskog Boćarskog centra “Aleksandar Anzur”.
Umažani su u finalu sa uvjerljivih 13:2 pobijedili Branka Aničića, Serđa Blaževića, Josipa Zovića i Vitomira Jelenića iz pazinskog Kompakta, dok je u susretu za 3. mjesto momčad boćarskog središta Pula za koju su nastupali Ivan Percan, Josip Županić, Valter Racan i Dino Pereša sa maksimalnih 13:0 savladala Izidora Radojkovića, Petra Stojnića i Bruna Bernacu, članove Tara Vabrige.