NEWS
Laguna Ironman 800

Održane su dječje utrke u sklopu sportske manifestacije 4. Pula Marathon

4_Pula Marathon_Djecje utrke 16092022_2
16.09.2022. 22:29; ; Početna / Sport i rekreacija / Održane su dječje utrke u sklopu sportske manifestacije 4. Pula Marathon

U petak, 16.9.2022. s početkom u 18:30 sati održane su dječje utrke u sklopu sportske manifestacije 4. Pula Marathon kao uvod u subotnje utrke odraslih.

Arena Hospitality Group je partner u organizaciji dječjih utrka koje su se ponovno vratile u Pula Marathon.  
Svojim sudjelovanjem u organizaciji nastojali su animirati sugrađane te da se najmlađi trkači prijave u što većem broju.  Bio je ovo večeras pravi doživljaj za cijelu obitelj,  djecu koja su srčano grabila svaki centimetar i borila se za što bolje rezultate,  za obitelji koji su u velikom broju bodrile svoje malene trkače te za publiku i posjetitelje okupljenje ispred Arene koji su glasno podržali ove male borce.

Trčalo se večeras u 5 utrka, i to: utrka za djecu od 3-4 godine, zatim 5-6 godina,  1.-2. razred,  3.-4. razred i zadnja kategorija je bila za djecu koja pohađaju 5.-6 razred.
Djeca su trčala na 150 metara do 250 metara. Održan je i vrlo veseli popratni program uz animaciju, puno glazbe i prigodnih nagrada.
Start i cilj dječjih utrka bio je na području ispred Arene. Iako pobjeda nije osnovni cilj dječjih utrka, donosimo u nastavku imena tri najbolja po kategorijama.

U kategoriji „predškolarci“, sljedeći su osvajači prvih tri mjesta:

Dječaci 3-4 godine:
1. Vito Grčić,
2. Dante Garić,
3. Jan Vojković,

Djevojčice 3 -4 godine:
1. Tamara Ostojić,
2. Magdalena Floričić,
3. Aira Malagić,

Dječaci 5-6 godina:
1. Karlo Šušnjić,
2. David Pamić,
3. Loren Šegota,

Djevojčice 5-6 godina:
1. Kaja Gajdžić,
2. Karla Radovčić,
3. Nikol Peteh.

U kategoriji „školarci“, najbolji su po podkategorijama: 3

Dječaci 1.-2. razredi:
1. Burhan Abdulahi,
2. Teo Rušiti,
3. Matteo Demanuele,

Djevojčice 1.-2. razred:
1. Erin Fugošić,
2. Blanka Viletić,
3. Petra Žganec,

Dječaci 3.-4. razredi:
1. Matko Milat,
2. David Fabris,
3. Karlo Pereša,

Djevojčice 3.-4. razredi:
1. Elena Vojniković,
2. Lea Šegota,
3. Ana Franinović,

Dječaci 5.-6. razredi:
1. Mateo Filipović,
2. Matej Kobaš,
3. Adrijan Baltić,

Djevojčice 5.-6 razredi:
1. Petra Peruško,
2. Karla Šegota,
3. Nina Šverko.  

 

Turistička zajednica Grada Pule, u suradnji sa  AK Maraton 2000 i ISTRun, glavni je nositelj projekta 4. Pula Marathon uz pokroviteljstvo Grada Pule i  partnera utrke Arena Hospitality Group.

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email