Odlični rezultati porečkih ritmičarki na kvalifikacijskom natjecanju u Puli

IMG_4671
22.05.2016. 00:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Odlični rezultati porečkih ritmičarki na kvalifikacijskom natjecanju u Puli

Danas  je u  Puli održano 2. kolo  kupa Hrvatske – regija Zapad u ritmičkoj gimnastici  koje je ujedno bilo i kvalifikacijsko natjecanje za Završnicu kupa Hratske u nacionalnom programu.
Porečke gimnastičarke  su se u svim dobnim kategorijama kvalificirale sa odličnim rezultatima:
u kategoriji mini Gresa Ramadani je osvojila 1. mjesto, mlađa kadetkinja Petra Belević osvojila je 1. mjesto dok je Nina Puniš osvojila 2. mjesto.
U kategoriji kadetkinja Emily Knapić je osvojila 1. mjesto dok je Lara Knapić u kategoriji juniorki osvojila 1. mjesto, a Eva Fiškuš 3. mjesto.
I najstarija natjecateljica, seniorka Karla Vukoja također je osvojila 1. mjesto.
Jednako uspješne su bile i  natjecateljice u grupnim vježbama. U kategoriji 5. razred i mlađe  Jelena i Ivana Kraljević, Mia Janko i Nikol Ivetić također su se okitile zlatnim odličjima.

Već idućeg vikenda Porečke ritmičarke idu na međunarodni Svibanjski turnir u Zagreb, a 05.06.2016. u Poreču, u Zelenoj laguni će se održati Završnica kupa Hrvatske u nacionalnom programu.