Odlični nastupi porečkih ritmičarki na međunarodnim turnirima

13.04.2015. 11:50; ; Početna / Sport i rekreacija / Odlični nastupi porečkih ritmičarki na međunarodnim turnirima
IMG_0373

28.ožujka  u Zagrebu je održan turnir prijateljstva Leda cup  gdje su se natjecale ritmičarke iz  sedam okolnih država.
Iz Porečkog kluba su nastupile takmičarke mlađih dobnih skupina.
Najmlađa, Petra Belević nastupila je u vježbi bez rekvizita i zauzela 10. mjesto, dok je Isabella Garić osvojila srebro u vježbi sa obručem, te 11. mjesto u vježbi bez rekvizita.
Godinu starija  Eva Leona Komšić osvojila je 7. mjesto u vježbi sa obručem, dok je Katarina Garić u vježbi sa vijačom također osvojila 7. mjesto.
Kadetkinja Eva Fiškuš je radi povrede noge nastupila samo sa dvije vježbe od ukupno četiri te osvojla 8. mjesto u vježbi sa obručem, te 9. u vježbi sa vijačom.

Proteklog  vikenda, za Uskrs  naša seniorka Laura Božić otputovala je u Bukurešt  na svjetski kup – Irina Deleano cup gdje se natjecala sa četiri rekvizita (obruč, lopta, čunjevi i traka), te sa loptom osvojila 13. mjesto i dobila najvišu ocjenu u svojoj natjecateljskoj karijeri.

Laura se u subotu 18.04.2015.   natječe  na 24. Višebojskom prvenstvu Hrvatske u ritmičkoj gimnastici   koje će se održati u Poreču u dvorani Žatika te pozivamo sve da svojim pristustvom podrže nju i ostale natjecateljice iz  kluba koje svakodnevno treniraju po nekoliko sati.