IMG_2650
12.01.2015. 00:27; ; Početna / Slider / Odlična prezentacija mladih članica Karate kluba ‘’Finida’’ iz Poreča na međunarodnom karate turniru u Njemačkoj

Ove subote, 10.01.2015., u Njemačkom Traunreutu održan je ‘’ 2.NEUJAHRS CUP 2015.’’ međunarodni karate turnir,  koji je okupio  250 natjecatelja iz 5 europskih država: Austrije, Slovenije, Češke, Hrvatske i Njemačke.

Karate klub ‘’Finidu’’ iz Poreča sjajno su predstavile mlađe učenice, Sonja Rajko i Dain Hasipi, koje su nastupile u dvije uzrasne kategorije u borbama i u obadvije se uspješno plasirale u finale, osvojivši ukupno 4 srebrne medalje.

Prvu srebrnu medalju osvojila je Sonja Rajko u kategoriji mlađih učenica – 30kg, a zatim je isti rezultat ostvarila i u  kategoriji učenica – 30kg.

Ubrzo se na tatamiju okušala i Dain Hasipi, u kategoriji mlađih učenica + 35kg i kategoriji učenica + 35kg, te se u obadvije kategorije uspješno plasirala u finale i osvojila 2 srebrne medalje.

Bio je ovo odličan početak godine za Karate klub “Finida”, a već sljedeće nedjelje, finidine karatistice će se okušati i na međunarodnom karate turniru u Samoboru.