Odličan nastup stolnotenisača STK Jadran na Top 8 Istarske županije

dora i antonela top 8
08.06.2016. 22:41; ; Početna / Sport i rekreacija / Odličan nastup stolnotenisača STK Jadran na Top 8 Istarske županije

Proteklog je vikenda u sportskoj dvorani „Mate Parlov“ u Puli održan turnir na kojem su nastupili najboljih 8 igrača i igračica Istarske županije u više kategorija. Na turniru su sudjelovali igrači STK Jadrana sve bolji Leo Šajina  koji je trijumfirao na turniru te odlične Dora Popec i Antonela Glavić.

Dora je nastupila u kategorijama mlađih kadetkinja i kadetkinja, dakle u kategorijama iznad svoje. Cijeli je turnir odigrala vrhunski te sa lakoćom i bez izgubljenog seta osvojila prvo mjesto u obje kategorije. Nesumnjivo je da je Dora trenutno najbolja stolnotenisačica u mlađim kategorijama u Istarskoj županiji a s obzirom da je tek na početku prave stolnoteniske karijere o njoj će se zasigurno mnogo pisati i čuti.

Antonela je nastupila u kategoriji mlađih kadetkinja gdje je zauzela drugo mjesto sa omjerom pobjeda i poraza 4:1.  Odlična Antonela , usprkos brojnim obavezama i putovanjima zbog ljubavi prema harmonici , gdje je nedavno osvojila 4. mj. u svijetu govori o tome da se radi o izuzetnom talentu.

Za neke je bio iznenađenje turnira a za trenera samo potvrda da je na dobrom putu te da svojim radom i upornošću  može sve , Leo Šajina  odradio je turnir sjajno te zabilježio svoju prvu pobjedu.

Leo se natjecao u kategoriji najmlađih i mlađih kadeta . U kategoriji najmlađih kadeta sa šest pobjeda i samo jednim porazom došao je do prvog mjesta. U kategoriji mlađih kadeta zauzeo je četvrto mjesto sa četiri pobjede i tri poraza. To je odličan uspjeh s obzirom da je Leo tek nedavno počeo trenirati . Sa kolikim žarom pristupa stolnom tenisu može se slobodno reći da ćemo Lea viđati u sve boljem izdanju i na jačim turnirima.

Sa ovim turnirom završena je stolnoteniska sezona do jeseni te slijedi zasluženi odmor u školskim praznicima.