Odbojkašice Poreča upisale dva nova poraza (video)

2020-11-16_08h41_10
16.11.2020. 08:42; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča upisale dva nova poraza (video)

Odbojkašice Poreča zaključile su gostovanje u Zagrebu i Osijeku sa dva poraza.
U subotnjoj utakmici 8. kola Superlige protiv ekipe OK Dinama odigrale su nešto bolju utakmicu te pružile solidan otpor zagrebačkoj ekipi. Zanimljivost dvoboja bila je u tome što su za ekipu domaćina igrale četiri bivše igračice Poreča, Nikačević Iva, Makovac Emili, Fatorić Dea i Vranjanin Sara koje su i na ovoj utakmici pokazale da su nosioci igre zagrebačkog Dinama.
Porečanke su pružile solidan otpor, međutim kroz cijelu utakmicu se osjećalo da domaće igračice maksimalno kontroliraju igru i rezultat što su i pokazale u sva tri seta kada su od sredine seta povećale pritisak i bez problema završavale setove. Mora se istaknuti ponajbolja igračica susreta Pauletić Larisa koja je osvojila velika 22 poena.

Nedjeljna utakmica u Osijeku protiv ekipe ŽOK Osijeka bila je zaostala utakmica 2. kola u kojoj su Porečanke bile indisponirane, ni blizu igre koju su pružile dan prije. Igra porečkih igračica sa nizom grešaka, bez želje i motiva za što boljim rezultatom.

Rezultat utakmica OK Dinamo – OK Poreč 3:0 (25:19; 25:20; 25:19), ŽOK Osijek – OK Poreč 3:0 (25:21; 25:12; 25:13).

Poreč je nastupio u sastavu: Scoria Rebecca, Banko Lea, Burilo Leana, Vekić Mateja, Momić Erika, Poropat Ema, Pauletić Larisa, Gržetić Vita, Plazinić Helena, Curać Doris, Hajmut Patricija.

Sljedećeg tjedna u 9. kolu Superlige OK Poreč je domaćin ekipi OK Brda. Nadamo se da će porečke igračice pružiti ipak nešto bolju igru na parketu Velog Jože.