Odbojkašice Poreča izgubile od odbojkašica Marina Kaštela 0:3

122756538_10220865150773069_9120359212372172589_n
26.10.2020. 10:14; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča izgubile od odbojkašica Marina Kaštela 0:3

Odbojkašice Poreč upisale su još jedan poraz u 5. kolu Superlige. Ovoga puta u Poreču od ekipe OK Marina Kaštela. Rezultat 3:0 (25:13; 25:11; 25:17) nakon 64 minute igre ukazuje na veliku premoć gostujuće ekipe koja se prošetala parketom Velog Jože.

Mlade odbojkašice Poreča unatoč velikoj želji i trudu za sada ipake ne mogu nadoknaditi razliku u kvaliteti prema ostalim ekipama Superlige.
Slijedeće kolo, koje Porečanke igraju u Zagrebu protiv ekipe Olimpika, jedna je od posljednjih prilika da se osvoji pokoji set, možda i bod.

Pred trenerom Salapurom je veliki zadatak da maksimalno motivira i pripremi ekipu za predstojeće gostovanje, a pred Upravom kluba da odluči kako se  dalje boriti za opstanak u Superligi.

Ekipa Poreča nastupila je u sastavu : Brčić Nensi, Banko Lea, Scoria Rebecca, Burilo Leana, Vekić Mateja, Momić Erika, Poropat Ema, Pauletić Larisa, Gržetić Vita, Plazinić Helena, Curać Doris, Katalina Ana, Hajmut Patricija.

U ostalim utakmicama Superlige postignuti su ovi rezultati : OK Brda : ŽOK Osijek 1:3; ŽOK Enna Vukovar : HAOK Rijeka CO 3:0; HAOK Mladost : OK Olimpik 3:0; ŽOK Dubrovnik : OK Kaštela 0:3; OK Split : OK Dinamo odgođeno.