Odbojkašice Poreča ostvarile 19. uzastopnu pobjedu !

20.03.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča ostvarile 19. uzastopnu pobjedu !

U utakmici 22.kola I Hrvatske odbojkaške lige-seniorke odbojkašice Poreča su u dvorani
Dinko Lukarić u Rijeci pobjedile ekipu OK Drenova 3:0, po setovima 25:15, 25:18 i 25:18.

Nešto više od sat vremena trebalo je Porečankama da dođu do još jedne pobjede. Prva su dva seta u potpunosti kontrolirale igru i rezultat.
Da domaća ekipa nije nimalo bezazlen protivnik pokazao je 3.set gdje je minimalno opuštanje Porečanki dovelo vodstva Riječanki 11:7 koje održavaju do rezultata 15:13.
No tada odličnim servisima i obranom Porečanke rade rijetko viđenu seriju od 10:0 za miran završetak seta i meča.

I drugi pretendent za naslov, OK Marina Kaštela, bio je vrlo uvjerljiv na domaćem terenu protiv Kostrene i slavio sa maksimalnih 3:0.
Nakon ovog kola Porečanke su vodstvu sa 63 boda ispred OK Marina Kaštela sa 61 bodom i utakmicom manje te je očito da će međusobni ogled u zadnjem kolu odlučiti o putniku