Odbojkašice Poreča II pobijedile Marčanu II i najava utakmice

23.11.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča II pobijedile Marčanu II i najava utakmice

Druga ekipa B ligaša je uvjerljivo osvojila prva dva seta. Nakon smanjenja vodstva u setovima na 1:2 velika se drama odigrava krajem četvrtog. Naime, Porečanke spašavaju dvije meč lopte Marčanki pri rezultatu 23:24 i 24:25, te osvajaju set sa 27:25.

Fanatičnom borbenošću Porečanke u 5. setu u potpunosti lome Marčanke, te podižu svoju vjernu i te večeri iznimno glasnu, publiku na noge.

S ovom pobjedom Porečanke dolaze do drugog mjesta na tablici odmah iza Novigrađanki koje su još uvijek bez poraza.

II Liga

U okviru 9. kola ove se subote, 24. studenog 2007. godine, sa početkom u 17 sati ( SRC "Veli Jože") odigrava utakmica između OK "Poreč" i OK "Umag".

Nakon poraza od tri vodeće ekipe lige ( Pula II, Vodnjan, Kostrena ) pred Porečankama je susjedski derbi u kojem je nužno upisivanje novih bodova radi hvatanja priključka sredini ljesvice.