Odbojkašice Poreča i u novoj godini nastavljaju pobjednički niz !

23.01.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča i u novoj godini nastavljaju pobjednički niz !

U utakmici 14.kola I Hrvatske odbojkaške lige-seniorke odbojkašice Poreča su u DOMU ODBOJKE Bojan Stranić pobjedile ekipu HAOK Mladost II sa 3:2, po setovima 25:18,
18:25, 18:25, 25:21 i 15:7.

Nastavak lige donio je novu pobjedu u gostima Porečkih odbojkašica čime je niz neporaženosti produljen na 11 utakmica.
Nakon osvojenog prvog seta slijedeća dva su završila identičnim rezultatom u korist domaćih igračica. U 4.setu kod rezultata 15:16 kreće preokret Porečanki za izjednačenje na 2:2.
Odlučujući set je potpuno kontroliran od početnih 6:3 povećanih na 11:5 do konačnih 15:7 za 2 nova boda,ukupno 36 u Prvenstvu.

Slijedeće subote 29.1.11. sa početkom u 18h u Dvorani Žatika igra se derbi kola protiv