Odbojkašice Poreča i ovotjedni rezultati

28.11.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča i ovotjedni rezultati

Kao što i sam rezultat pokazuje bio je to dvoboj dviju ujednačenih momčadi; iskusne gostujuće i borbene domaće ekipe.

U prvom setu Porečanke igraju vrlo koncentrirano te vode sa 18:12. Nakon toga neobjašnjivo padaju u igri za potpuni preokret i osvajanje seta gošći.

Drugi je set donio obrnutu priču gdje su Umažanke bile pred osvajanjem seta, vodstvo 21:17, no u dramatičnoj završnici Porečanke pobjeđuju sa 26:24.

Nakon 13:13 u 3.setu gošće odličnim servisima osvajaju 6 uzastopnih poena te privode set kraju. I kada se činilo da će Umag otići kući sa punim plijenom Porečanke izvlače zadnje atome snage te relativno lako osvajaju 2 seta za ukupno treću pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu.