Delfin 2024

Odbojkašice MAKSIMALNO U SUSJEDSKOM DERBIJU

12.02.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice MAKSIMALNO U SUSJEDSKOM DERBIJU

U utakmici 17.kola I Hrvatske odbojkaške lige-seniorke odbojkašice Poreča su u SRC-u Veli Jože pobjedile ekipu ŽOK Rovinj sa 3:0, po setovima 25:19, 25:22 i 25:19.
Pobjedom u Istarskom derbiju svoj su niz nepobjedivosti Porečanke produžile na
impozantnih 14 uzastopnih pobjeda.

Prvi je set na početku lagano ispitivanje snaga i izjednačenu borbu do rezultata 18:17.
Tada na servis dolazi Orieta Žužić te Porečanke odličnom obranom rade seriju 5:0 i mirno privode set kraju.
Sa 4 uzastopna poena na početku 2.seta vodstvo imaju domaće igračice. No sredinom seta
igračice Rovinja rezultat 9:13 okreću u svoju korist na 14:13. Na 15:19 domaći trener Stojaković traži time-out koji rezultira izjednačenjem rezultata na 20:20 i povećanjem vodstva na 2:0 u setovima.
I u 3 setu Porečanke vode sa 12:6 a jedino što gošće iz Rovinja uspijevaju napraviti je smanjenje vodstva na 14:12. Prednost Porečanki nakon toga raste te je okupljenih 150 gledatelja mogli mirno promatrati kraj susreta i zajedno proslaviti još jednu pobjedu.

U slijedećem kolu Porečanke gostuju kod ekipe ŽOK Split 1700 II.