Odbojka: ŽOK Marina Kaštela-ŽOK Poreč 3:1

23.10.2016. 01:35; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: ŽOK Marina Kaštela-ŽOK Poreč 3:1
2016-10-23_01h34_44

Poraz mladog porečkog sastava u Dalmaciji, ali gotovo da ohrabruje današnji nastup. Naime, ta ista Marina Kaštela u prvom je kolu mnogo lakše pobijedila ekipu Osijeka.

U prvom setu je sunce jako smetalo porečkim odbojkašicama koje je „upiralo“ u njihovu stranu terena, a u drugom su uspjele odraditi odličan prijem i „uzeti“ set.

Posljednja dva seta donijeli su dosta lošiji servis Porečanki, ali i nekoliko poena koji su jasno pokazali razliku između iskusne i mlade momčadi. U gostujućim redovima od ostalih bolja Lena Burilo dok je optimizam za budućnost dala 16-godišnja Nikolina Fabris, mlađa sestra svjetski poznate odbojkašice Samante.

ŽOK MARINA KAŠTELA-ŽOK POREČ 3:1
(25:11, 19:25, 25:22, 25:18)

ŽOK MARINA KAŠTELA: Ninčević, Botić, Subašić, Božičević, Dežulović, Barić, Cvetnić, Vujević, Šipić, Mikpalj, Vukić, Ćurak
Trener: Milorad KRUNIĆ

ŽOK POREČ: Todorović, Fabris, Ćorić, Jozić, Duspara, Burilo, Makovac, Zahirović, Vranjanin, Licul, Fatorić, Žužić
Trener: Miodrag STOJAKOVIĆ