Odbojka: Vrijedna pobjeda OK Poreč 2 u susretu sa OK Pazin

23.02.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: Vrijedna pobjeda OK Poreč 2 u susretu sa OK Pazin

Pet setova trajala je na momente vrlo kvalitetna utakmica između odbojkašica Pazina i Poreča 2. Igračice oba sastava pružile su gledaocima napetu i borbenu igru, sa neizvjesnim ishodom do zadnjeg poena, kao što je i bilo najavljeno.
Odbojkašice Pazina otvorile su utakmicu vrlo kvalitetno, te nisu pružile priliku mladim Porečankama.
U prva dva seta domaće cure su krenule pomalo uplašeno i ukočeno pod "teretom" derbija što je i pokazao rezultat i vodstvo Pazinjanki od 2:0 u setovima. Kada su Porečanke uvidjele da se mogu oduprijeti naletima gošći krenule su sa svojom igrom, poboljšale su prijem i blok, te raznovrsnim napadima predvođenim tehničarkom Rupčić i snažnim smečevima Duspare , Burilo i Sučić uspijele su preokrenut igru u svoju korist i osvojiti sljedeća tri seta.
Rezultat OK Poreč 2 – OK Pazin 3 : 2 (21:25 ; 22:25; 25:15; 25:23; 15:9), Suci P.Markulin, D.Miškulin.
Trajnje susreta 117 minuta. Gledatelja 100.
OK Poreč 2 : Ćosić I., Gasparini M., Šain R., Sumić L., Burilo l., Mihatović A., Rupčić d., Duspara V. Sučić I., Sučić M.
OK Pazin : Ladavac M., Bažon I., Jurić Ž., Cicović I., Šuran R., Miletić N., Brajković A., Rabar V., Krizmanić P., Levaki N., Mogorović S., Mikulić D.