Odbojka: SNAŽAN OTPOR LIDERU IZ KOSTRENE

15.03.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: SNAŽAN OTPOR LIDERU IZ KOSTRENE

U utakmici 20.kola II Hrvatske odbojkaške lige-zapad odbojkašice Poreča su u SRC-u
Veli Jože izgubile od ekipe Kostrene sa 3:1, po setovima 25:21, 15:25, 22:25 i 20:25.

Solidan broj okupljenih gledatelja mogao je uživati u stotinjak minuta odlične odbojke.
Porečanke su se odličnom igrom suprotstavile daleko iskusnijoj i višoj ekipi lidera Prvenstva koja je pokazala da bi i višem rangu pomrsila račune većini ekipa.
Sa malo više sreće u izjednačenim završnicama trećeg i četvrtog seta Porečanke su mogle ući u rulet petog seta što bi bio odličan uspjeh.

Slijedećeg vikenda Porečanke gostuju u Vodnjanu. Biti će to derbi susjednih ekipa na tablici tj. Porečanke su ispred Vodnjanki na 6.mjestu radi boljeg omjera setova.