Delfin 2024

Odbojka: produžen niz pobjeda

29.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: produžen niz pobjeda

U utakmici 10.kola I Hrvatske odbojkaške lige-seniorke odbojkašice Poreča su u dvorani Gradski vrt u Osijeku pobjedile ekipu AOK Osijek sa 3:0, po setovima 27:25, 25:18 i 25:18. I sedmu uzastopnu pobjedu zabilježile su Porečanke a što je još zanimljivije sa svih 5 gostovanja u sezoni su se vratile uzdignutih ruku ostavljajući domaćim ekipama tek
poneki set.
Porečanke odmah na startu utakmice pokazuju odlučnost da odnesu maksimalni plijen
te vode sa 11:4. Osječanke se ne predaju te serijom lelujavih skok servisa stižu prednost te se do kraja seta vodi izjednačena borba. Pri rezultatu 23:24 sa nekoliko odličnih obrambenih reakcija Porečanke spašavaju set loptu te okreću rezultat u svoju korist do završnih 27:25.
U nastavku meča domaće odbojkašice nisu mogle parirati raznolikoj igri Porečanki koje bi od početka seta preuzele vodstvo te mirno privodile setove kraju.

Slijedeće subote 4.12.10. sa početkom u 17h u SRC-u Veli Jože igra se regionalni derbi protiv trećeplasirane ekipe na ljestvici OK Kostrena.