Odbojka: POREČKI NIZ ZAUSTAVLJEN NAKON 20 UZASTOPNIH POBJEDA

04.04.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: POREČKI NIZ ZAUSTAVLJEN NAKON 20 UZASTOPNIH POBJEDA

U utakmici 24.kola I Hrvatske odbojkaške lige-seniorke odbojkašice Poreča su u Kostreni izgubile od domaće ekipe OK Kostrena sa 1:3, po setovima 23:25, 22:25. 25:13 i 18:25

Punih 20 kola i više od 5 i pol mjeseci u kalendaru trajao je pobjednički niz Porečanki zaustavljen danas u regionalnom derbiju igranom u Kostreni.
Prvenstveni uzrok poraza bio je vrlo loš prijem servisa u većem dijelu utakmice čime je bitno smanjena raznovrsnost napada a što je bila voda na mlin domaćoj ekipi.

Početak meča dovodi do vodstva domaćih igračica od 8:2 i održavanja razlike do pred kraj seta. Porečanke su polako sustizale prednost ali kontranapad pri rezultatu 23:24 donosi tehničku grešku i set pripada Kostrenjankama.
Drugi set nije donio ništa dobrog do rezultata 6:16. Tada kreću Porečanke i slijedi 2 seta njihove najbolje igre u utakmici. Nažalost to nije bilo dovoljno za više od zaostatka
1:2 u setovima i vodstva od 12:9 u četvrtom setu.
Tada domaće igračice rade preokret i sa 4 uzastopna poena na kraju dolaze do pobjede sa ukupno 3:1 u setovima.

U slijedećem kolu naše djevojke u zadnjoj domaćoj utakmici sezone dočekuju ekipu OK Nova Gradiška.
Utakmica se igra u subotu 8.4.2011.g. sa početkom u 18h, SRC Veli Jože.