Sv. Bernardo -s

Odbojka: Poreč – Veli Vrh 3 : 2

07.12.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: Poreč – Veli Vrh 3 : 2

Prvi je set donio ravnopravnu borbu do sredine kada Porečanke podižu razinu koncentracije i borbenosti te dolaze u prednost. To kao da je razljutilo gošće koje su odličnom igrom osvojile drugi set. Međutim, Porečanke se uspješno vraćaju u meč osvojivši 3. set u vrlo neizvjesnoj završnici. Četvrti set donosi dominaciju gošći do 20:12. Tada kreće domaća ekipa ali ipak prekasno da osvoji set.

U petom je setu atmosfera na usijanju, kako na terenu tako i među okupljenim navijačima.

Do rezultata 8:8 vodi se žestoka i izjednačena borba za svaki poen. Tada Porečanke dolaze na 13:10 i završavaju meč nakon skoro 2 sata igre.

Slijedeće subote u zadnjem kolu prvog dijela Porečanke gostuju kod fenjeraša iz Fažane