Delfin 2024

Odbojka: Poreč – Mladost II 3 : 0

11.10.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: Poreč – Mladost II 3 : 0

Odbojkašice "Poreča" debitirale su u Prvoj ligi sigurnom domaćom pobjedom, nadvisivši za sat vremena igre drugu ekipu zagrebačke "Mladosti". Bila je to utakmica dviju ekipa sastavljenih po dobi od malodobnih vršnjakinja u kojoj su Porečanke dominirale od prvog do zadnjeg poena, ne dovevši se ni u jednom trenutku u rezultatski podređen položaj. Već početak prvog seta, kad su porečke odbojkašice uz pet uzastopnih dobrih servisa Laure Miloš povele 7:1, pokazao je kakav ćemo susret gledati u nastavku. Domaći trener Miodrag Stojaković nije imao potrebe za značajnijim intervencijama u igri svoje ekipe, kao ni na teren uvoditi dvije najiskusnije prvotimke Teutu Sauko i Orietu Žužić, pruživši svim ostalim igračicama prigodu za nastup.
Po prilici set i pol u igri su provele obje tehničarke Andrea Jurinčić i Karolina Miloš.

Utakmica 1. kola: Poreč – Mladost II 3:0 (25:14, 25:16, 25:12). Dvorana SRC "Veli Jože".