Odbojka: POBJEDOM U GOSTIMA POREČANKE PREUZELE VRH

11.10.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: POBJEDOM U GOSTIMA POREČANKE PREUZELE VRH
448CIMG5304.JPG

U utakmici 2.kola II Hrvatske odbojkaške lige-zapad odbojkašice Poreča su u Pazinu nakon 65 minuta igre pobjedile domaću ekipu sa 3:0, po setovima 25:14, 25:21 i 25:16.

Sam početak utakmice je donio vodstvo domaćina sa 8:5 koje Porečanke brzo okreću u svoju korist i uvjerljivo osvajaju set.
U nastavku meča Porečanke odličnom igrom nakon drugog tehničkog time-outa okreću 14:16 na 25:21 za 2:0 u setovima. U trećem setu izvrsnom serijom servisa i obranom Porečanke dolaze na 14:2 te domaćinima ostaje da do kraja samo djelomično smanje razliku.
Slijedeće subote 17. listopada 2009.g. sa početkom u 16h u Poreč dolazi ekipa ŽOK Crikvenica.

Pozivamo ljubitelje sporta da ugodno provedu subotnje popodne uz Porečke odbojkašice!