Odbojka: POBJEDA U 5 SETOVA U POSLJEDNJOJ DOMAĆOJ UTAKMICI

03.05.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: POBJEDA U 5 SETOVA U POSLJEDNJOJ DOMAĆOJ UTAKMICI

U utakmici 25.kola II Hrvatske odbojkaške lige-zapad odbojkašice Poreča su u dvorani Intersport centra pobjedile ekipu Rječine sa 3:2, po setovima 13:25, 27:25 , 25:21, 16:25 i 15:10.
U utakmici sedme protiv pete ekipe na ljestvici slavile su Porečanke nakon skoro
100 minuta igre.
Prvi je set uvjerljivo pripao gošćama što im je omogućio užasno loš prijem Porečanki.
U drugom setu igra se izjednačeno do pred kraj. Tada pri jednom poenu Porečanke protestiraju te nakon dodijeljenog žutog i crvenog kartona gube sa 20:23.
Međutim to kao da je motiviralo domaće igračice te slijedi par uzbudljivih poena te preokret i konačnih 27:25 i 1:1 u setovima.
Treći su set rutinski Porečanke riješile u svoju korist, kao i četvrti gošće velikom serijom sredinom seta.U odlučujućem setu povele su Porečanke te mirno privele susret kraju

Ovom su pobjedom Porečanke potvrdile konačno sedmo mjesto na tablici 2.Lige te im još preostaje za odigrati susret protiv ŽOK Sušak u Rijeci idućeg vikenda.