Odbojka: ŽOK Osijek – Poreč 1:3

07.02.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: ŽOK Osijek – Poreč 1:3

ŽOK Osijek – Poreč 1:3 (25:20, 18:25, 16:25, 22:25)
Dvorana Gradski vrt.
Gledatelja 250.
Suci: Dinko Bosančić (Vinkovci) i Anto Mijić (Osijek).
ŽOK OSIJEK: Romić, Danilović, Štulić, Hrga, Đuričković, Felja, Bilić, Malenica, Pavičić, Šimunec.
POREČ: Marković, Pahović, Fero, Zahirović, Žužić, Brletić, L. Miloš, Mostahinić, Sauko, Musić, K. Miloš, Jurinčič.
Nezaustavljive odbojkašice "Poreča" i dalje gaze sve pred sobom. Na jednom od dva najteža gostovanja drugog dijela prvenstva prekjučer su pobijedile ŽOK "Osijek", uzvratile mu za jesenski poraz u "Velom Joži" (0:3), jedini koji su doživjele ove sezone i upisale 13 uzastopno slavlje što je i najduži ovosezonski pobjednički niz bilo kojeg kluba u ligi.
Poslale su time Porečanke najbolju poruku lideru prvenstva "Marina Kašteli" da pitanje prvaka još nije gotovo i da će borba za prvo mjesto do kraja sezone biti otvorena.
Na početku jedno i pol satne velike borbe s Osječankama izgubile su, jednako kao i prije tjedan dana kod kuće protiv "Šibenika", porečke odbojkašice prvi set u kojem je rezultat sve do same završnice praktički bio izjednačen (20:19 za domaćina). No u nastavku su preuzele gošće igru u svoje ruke i dokazale osječkim odbojkašicama da je poraz koji su doživjele u Poreču jesenas bio djelomično i plod njihovog privikavanja na novi rang natjecanja na koji su se, sudeći po rezultatima, itekako dobro privikle.