Odbojka: Agrotehnika – Poreč II 3:1

28.04.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: Agrotehnika – Poreč II 3:1

Odbojkašice druge ekipe Poreča u drugom su kolu kvalifikacija za plasman u Prvu B ligu izgubile utakmicu na gostovanju u Osijeku od domaće Agrotehnike, što im je prvi seniorski poraz nakon dugih pet mjeseci i 16 uzastopnih pobjeda. Nenaviknute na igranje susreta odmah po izlasku iz autobusa nakon dugog putovanja, Porečanke su izgubile prvi set u osječkom Gradskom vrtu, a u drugom su vodile veliku borbu s domaćim igračicama, što se vidi po rezultatu. Imale su osječke odbojkašice prvu set-loptu (24:22), ali su potom gošće propustile čak četiri set-lopte, da bi Agrotehnika uspjela iskoristiti svoju drugu. Treći su set Porečanke ipak riješile u svoju korist, dobro otvorile i četvrti, povele 8:3, no nisu izdržale do kraja. Porečki stožer imao je u Osijeku velike primjedbe na dijeljenje pravde tijekom cijele utakmice, posebno kad se "lomio" rezultat u drugom setu.

Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja 200. Suci: Zvonko Kajunić (Valpovo) i Ernesta Dubac (Osijek).

AGROTEHNIKA: Barišić, I. Šeremet, Pavišić, Ivković, Unikić, D. Mršić, I. Mršić, A. Šeremet, Miljuš, Lerinc, Mihaljević, Franjić.

POREČ II: Ćosić, Sinožić, M. Sučić, Sumić, Burilo, Sain, I. Sučić, Rupčić, Duspara, Rogović, Miletić, Sliško.