Što djeca najviše vole čuti od svojih teta u Dječjem vrtiću ? Vjerojatno neću puno pogriješiti ukoliko je to: " Nema kiše, idemo vani, na svježi zrak". Što građanima, bez rezerve izmami osmijeh na lice ? Tu ne mogu pogriješiti : " Vesela buka, smijeh i radost djece , na ul... Pročitaj još...
