Danas nešto iza 17 sati radnici koji kopaju rov za plinovod nedaleko od odlagališta Košambre razbili su cijev magistralnog vodovoda prema Puli. Voda je šištala dvadesetak metara u zrak, začas ispunila cestu zemljom i kamenjem, a na mjestima su se zadržala jezerca vode. Policija je izašla reg... Pročitaj još...
