Stanari naselja Bolnica su u četvrtak, 31. listopada 2013. gradskoj upravi Grada Poreča uručili peticiju za povrat prometnog rješenja na raskršću kod Doma zdravlja. Na peticiji stoje 102 potpisa građana Poreča, a tekst peticije prenosimo u cjelosti: Mi stanari i korisnici prostora u nas... Pročitaj još...
Porečkom borcu priznanje predsjednika Republike
Postavljeno u Iz Grada Poreča
Gradonačelnik darovao didaktička pomagala učenicima područne škole u Žbandaju
Postavljeno u Iz Grada Poreča
U Poreču opet stanovi iz programa POS-a
Postavljeno u Iz Grada Poreča
