Nogometaši Jadrana pobijedili u Novigradu: NOVIGRAD – JADRAN 1:3 (0:1)

15.05.2021. 23:23; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana pobijedili u Novigradu: NOVIGRAD – JADRAN 1:3 (0:1)
Jadran

Nogometaši Novigrada i Jadrana odigrali su mirnu i korektnu utakmicu na Lacu. Gosti su zasluženo slavili i vratili se na “stare staze”, nakon što su nekoliko susreta odigrali ispod svog nivoa. Danas su bili odlični i zato slave sa svojim Šajetama, piše Elvis Uravić, istrasport.eu

Andrea Maružin ponovno je bio veoma raspoložen, a golovima u 39. i 69. minuti doveo je Jadran na prag nove pobjede. Istu je potvrdio veznjak Vedran Radman u 87. minuti. Melem na “ranu” Novigrada stavio je njihov ponajbolji igrač ovog proljeća, Ivan Al Tharwan minutu kasnije.

NOVIGRAD – Stadion Laco – III HNL ZAPAD – 23. KOLO
SUDAC: Daniel Starčević (Pula) POMOĆNI SUCI: Diego Biljuh (Marčana) i Marko Balen (Rijeka)

NOVIGRAD – JADRAN 1:3 (0:1)

Strijelci: 1:0 Maružin 39′, 0:2 Maružin 69′, 0:3 Radman 87′, 1:3 Al Tharwan 88′

Žuti kartoni: Malkić, Rališ, Dukađin, Rošić (Novigrad) Dujanić, Pavlić (Jadran)

NOVIGRAD: Nicoletti, Vlašić, Malkić (29. Pršo), Rošić, Salihić (56. Bogdanović), Dukađin, Al Tharwan, Bijelić, Šuvalija, Lihić, Rališ

Trener: Ninoslav Milenković

JADRAN: Pavlić, Ilić, Užila, Maružin (85. Leko), Perković (85. Banić), Ivetić (77. Terlević), Sumić, Tikas, Dujanić (73. Tomić), Radman, Bernobić

Trener: Dalibor Šuran