Nogometaši Jadrana pobijedili protiv Cresa JADRAN – CRES 2:1 (1:0)

180656996_4047595251967428_3965915230840124437_n
30.04.2021. 22:05; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana pobijedili protiv Cresa JADRAN – CRES 2:1 (1:0)

Sporo, ne previše kreativno i umorno djelovali su nogometaši Jadrana i Cresa danas, kao da su na lakšem treningu, a ne prvenstvenoj utakmici. Gosti bi vjerojatno i s bodom bili zadovoljni, ali na kraju im ga je “uzeo” Mate Ivetić, piše Elvis Uravić, istrasport.eu

Poentirao je mladi ofenzivac u nadoknadi, a prije toga su gledatelji vidjeli dva jedanaesterca. Prvog je u 21. minuti realizirao Oliver Sumić za domaće, a onda i Matej Kučinić za poravnanje u 84. minuti. No, iako nisu odigrali bajnu utakmicu, Porečani su na kraju upisali vrijedan trobod u nastavku borbe za titulu prvaka.

POREČ – SRC Veli Jože – III HNL ZAPAD – 21. KOLO
SUDAC: Ivan Šantić (Kastav) POMOĆNI SUCI: Nenad Marušić i Igor Bahun (oba Rijeka)

JADRAN – CRES 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Sumić 21′-11m, 1:1 Kučinić 84′-11m, 2:1 Ivetić 90′

Žuti kartoni: Lepinjica, Sumić (Jadran) Alinčić, Tarabocchia, Smolčić (Cres)

JADRAN: Pavlić, Ilić, Mofardin (46. Banić A.), Užila, Maružin A. (59. Ivetić), Lepinjica, Sumić, Tikas, Ereiz (59. Perković), Radman (82. Leko), Bernobić

Trener: Dalibor Šuran

CRES: Zmajla, Baljak, Alinčić, Nikolić, Kosić, Bilić, Cianci (90. Farkaš), Popović (59. Kučinić), Jovanović, Tarabocchia, Smolčić

Trener: Tihomir Bašić