Valfresco Uskrs S

Nogometaši Jadrana neriješeno protiv Zagorca, ZAGOREC – JADRAN POREČ 1:1 (1:0)

315651808_633299418587954_7957402708700704459_n
19.11.2022. 17:37; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana neriješeno protiv Zagorca, ZAGOREC – JADRAN POREČ 1:1 (1:0)

Porečki Jadran danas je iz Krapine otišao neporažen, osvojivši bod kod Zagorca, ali ostaje žal što nisu stigli do sva tri, jer su mogli. Domaćin se pokazao kao momčad koja se bori za ostanak u ligi, a bespoštednom borbom zaslužili su današnji bod, piše Elvis Uravić istrasport.eu.

Krenulo je pogotkom prekaljenog majstora Matije Smrekara koji je u 12. minuti u gol gostiju skrenuo jedan centaršut Landripeta. Možda ne toliko u prvom, koliko su Porečani bili bolja momčad u drugom poluvremenu, a do izjednačenja su stigli u 50. minuti.

Kao i često puta dosad, precizan je bio Igor Lepinjica. Do kraja susreta Porečani su imali par prilika za preokrenuti utakmicu, ali se mreže do kraja nisu tresle pa je ostalo 1:1, domaći će reći najrealnijih ishod susreta.

KRAPINA – ŠRC Podgora – Gledatelja: 100 – SUPERSPORT DRUGA NL – 14. KOLO – SUTKINJA: Sabina Bolić (Zagreb) POMOĆNICE: Maja Petravić (Zagreb) i Gordana Katušić (Gradec) DELEGAT: Tomica Margeta (Požega)

ZAGOREC – JADRAN POREČ 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Smrekar 12′, 1:1 Lepinjica 50′

Žuti kartoni: Majcenić (Zagorec) Žiković, Mendiković, Lepinjica, Filipović (Jadran Poreč)

ZAGOREC: Bruči, Matković, Braun (46. Vinski), Jug, Smrekar, Stiperski (55. Elijah), Topolovec (46. Karković), Kovačić, Chikola, Landripet, Bračević (89. Brčić)

Trener: Damir Petravić

JADRAN POREČ: Pavlić, Al Tharwan, Filipović, Lepinjica, Ivetić (89. Zuliani), Sumić, Mendiković, Srzentić, Žiković (31. Bernobić P.), Siljan, Bernobić D.

Trener: Dalibor Šuran