Nogomet: Unatoč porazu Porečani ostali trećeligaši

03.06.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogomet: Unatoč porazu Porečani ostali trećeligaši

Počelo je uzbuđenjem pred domaćim golom. Dujanić je u drugoj minuti izašao sam ispred Baričevića, a ovaj požrtvovnim padom u noge ušao u šut i spasio Senjane brzog zaostatka.

Kazna je goste stigla u nesretnoj 13. minuti kad je Šmit s boka proigrao Rupčića koji iz voleja, s 13-14 metara, neobranjivo zatresao mrežu nemoćnog Gržentića. Dvije minute kasnije uigranu akciju "uskoka" jakim udarcem s ruba šesnaesterca, malo iskosa s desne strane, završio je Prpić, no ovaj put je porečki vratar bio na visini zadatka.

U 39. minuti, nakon prekršaja na Dujaniću, stvorila se velika gužva koju je Vučković okončao s dva crvena kartona, Ereizu i Josipu Prpiću. U nastavku nešto agilnija igra gostiju čija su nastojanja da poravnavaju ostala uzaludna, ali su ih obradovali drugi rezultati.Nehaj – Jadran 1:0 (1:0). Igralište Nehaj. Gledatelja: 400. Sudac: Ivan Vučković (Zagreb) – 6,5. Pomoćnici: Pušić (Zagreb) i Šekerija (Velika Gorica). Strijelac: 1:0 Rupčić (13´). Žuti kartoni: Dabac, Šmit, Hasanbegović (Nehaj), Tomić (Jadran). Crveni kartoni: J. Prpić (39´), Ereiz (39´) Hasanbegović (90´).

NEHAJ: Baričević 7,5, B. Vrban 6, Hasanbegović 6, I. Vrban 6, Dabac 6, J. Prpić 6, Lopac 6, Šmit 6,5 (od 76. Pejanović -), Pećanić 6 (od 68. M. Prpić -), Žunić 6 (od 90. Tomljanović -), Rupčić 6,5.

JADRAN: Gržentić 7, Sumić 5,5 (od 46. Užila 5,5), Kastrati 6 (od 63. Drkić 6), Grgurić 6, Benčić 6, Tomić 6, Ereiz 5,5, O. Abuselyana 5,5, Đurić 6, Dujanić 7, Dežić 5,5 (od 46. Leshdedaj 5,5).