Nogomet: Sjajnom završnicom Porečani napunili fažansku mrežu

24.11.2013. 09:13; ; Početna / Slider / Nogomet: Sjajnom završnicom Porečani napunili fažansku mrežu
2013-11-24_09h12_03

Po burnom vremenu odigrao se istarski derbi 14. kola III HNL Zapad. Neočivano je završio, a može se reći kako su Fažanci u posljednjih 35 minuta „napustili“ porečki travnjak.

Prvi je zaprijetio Franjo Ereiz iz slobodnjaka kada je njegov udarac uzdrmao gredu. Do kraja prvog dijela Tomićev udarac braniči Jadrana izbijaju s gol crte, a Petrušić spašava svoju momčad obranom zicera Kostešića.

Upravo je Kostešić morao izvan igre u 55. minuti pa su se Fažanci planirali taj napad obraniti s desetericom. Međutim, Čabraja je prošao desnom stranom, a onda u pokušaju centaršuta prevario Perkovića za 1:0. Samo pet minute kasnije Baša prima loptu u šesnaestercu, oslobađa se Peruška i ljevicom u bliži kut podiže na 2:0.

Do kraja utakmice u strijelce se upisao Kepčija i dvaput Andi Temaj. I to s kakva dva pogotka. Najprije se u 85. minuti oslobodio dva čuvara te s 20 metara pogodio lijeve rašlje gostujućeg gola, da bi u 89. minuti mrežu zatresao lijepim udarcem iz slobodnjaka.