1.maj

Nogomet: NK Vinodol : NK Jadran 1:4

16.11.2013. 18:02; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogomet: NK Vinodol : NK Jadran 1:4
2013-11-16_18h00_29

Orkanska bura na Bahalinu očito je više odgovarala gostima, koji su naprosto protutnjali Novim Vinodolskim. Domaćin maksimalno indisponiran, a gost koncentriran i racionalan, pa je rezultat, iako previsok, više nego realan.

Prvi je prednost bure iskoristio Baša golom nakon kornera u 21. minuti. U 34. Dujanić sjajno pronalazi Tikasa, a ovaj još bolje glavom prihvaća loptu i šalje je u nebranjeni dio Hodžićeve mreže.

Pitanje pobjednika rješava najbolji pojedinac susreta Dujanić koji u petoj minuti nastavka, s nekih 11-12 metara „zakucava“ loptu pod samu gredu nemoćnog vratara domaće momčadi. U 77. prvi put prijete domaći ali udarac Šmita s distance Denić brani bez većih problema.

Porečku golijadu zaključuje, 10. minuta prije kraja, odličnim udarcem iz slobodnjaka s 20-ak metara Franjo Ereiz, a melem na ranu domaćina stavlja Tomić s bijele točke u 85. minuti, prethodno je u gostujućem šesnaestercu srušen Šmit.